Skip Navigation
 
  Sotiko - Internet for You!

MIWIEX

Witamy na stronach firmy MIWIEX S.c. POLAND, wiodącego producenta parasoli reklamowych i ogrodowych!

Możliwości, jakie dziś oferuje nam Internet sprawiają, że dostęp do szeroko pojętej informacji jest w zasięgu każdego z nas.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli jeszcze pełniej przybliżyć Państwu działalność produkcyjno - handlową firmy MIWIEX.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Jednocześnie mamy nadzieję, że dzięki współpracy z nami podzielą Państwo opinie naszych klientów, którzy wysoko cenią nasz profesjonalizm i najwyższą JAKOŚĆ oferowanych produktów.

W celu odnalezienia interesującego Państwa produktu proszę wybierać kategorie znajdujące się w menu po lewej stronie lub użyć wyszukiwarki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo pytania - prosimy o kontakt:

• tel. +48 12 274 03 60
• tel. +48 12 274 03 61
• fax +48 12 274 39 32
• kontakt e-mail

O FIRMIE

Nasza firma istnieje od 1992 roku. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy sobie uznanie dla jakości oferowanych przez nas wysokiej klasy produktów, o czym świadczyć może współpraca z wieloma firmami, zlokalizowanymi na terenie całego kraju.
 

PRODUKCJA

Nasze wyroby cechuje duża estetyka wykonania, wytrzymałość ogólna i odporność na warunki atmosferyczne. Naszą dewizą jest jakość, poparta zdobytym doświadczeniem, lecz przede wszystkim satysfakcja naszych klientów.